o garfieldovy a rapu
RSS icon Email icon Home icon
 • Garfield a zima

  Posted on Srpen 31st, 2009 Garfieldarap No comments
  rychle
  bouře
  průzkumník
  zima

  nerozumím kočkám

  silvestr

 • Ford Street Racing

  Posted on Srpen 31st, 2009 Garfieldarap No comments

  Ford Street Racing je závodní titul, který hráče zavede do ulic americké metropole Los Angeles a kromě tradičně solidního modelu řízení a fyziky nabídne i mírně vylepšené audiovizuální zpracování (oproti předešlému titulu Ford Racing 3), 18 do detailu zpracovaných vozidel značky Ford (včetně řady klasických kousků jako 1970 Mk 1 Capri RS2600) a také docela slušnou nabídku klasických i zbrusu nových herních módů. Patří mezi ně tradiční módy Ford Challenge, Ford Collection, Fast Course a také zbrusu nový herní mód Team Racing. Jeho podstata spočívá v řízení tří vozů naráz. Nepůjde samozřejmě o řízení tří vozidel v jeden okamžik. Hráč bude jako vedoucí týmu řídit jedno vozidlo a o řízení zbylých dvou se postará AI. Hráč se však bude moci mezi třemi svými vozy volně a bez omezení přepínat, nebo svým kolegům dávat příkazy. To všechno jenom kvůli tomu, aby alespoň jedno vozidlo daného týmu bylo v cíli první.Co se tratí týče, bude jich k dispozici celkem 24 a všechny do jedné budou logicky situovány do detailně zpracovaných ulic Los Angeles. Hra dále nabídne i kompletní model poškození, tři výkonově odlišné třídy vozidel a systém nakupování nových vozů, nebo opravu těch starých za vyhrané peníze. Vedle celé řady singleplayer modů hra nabídne i multiplayer i když pouze v omezené formě pro maximálně dva hráče.

 • Ice Cube

  Posted on Srpen 31st, 2009 Garfieldarap No comments

  Jackson (*15. června 1969 Los Angeles, Kalifornie), známý pod uměleckým jménemIce Cube, je americký raper a herec. Byl členem kontroverzní skupiny N.W.A, se kterou vydal 2 alba. Poté se vrhl na sólovou dráhu úspěšným albem AmeriKKKa’s Most Wanted. Nyní je členem skupiny Westside Connection. Jeho kariéra herce začala filmovým hitem Boyz N The Hood. Jeho zatím poslední snímek se jmenuje Are We Done Yet?

  Na konci roku 2008 má vyjít jeho nové očekávané album Raw Footage, u kterého Ice Cube slibuje větší zaměření na politiku. Zatím z tohoto alba vyšly 3 tracky - Gangsta rap made me do itIt takes a nationDo your thang.

  rap
 • Garfield hovoří se psy

  Posted on Srpen 30th, 2009 Garfieldarap No comments

  něco špatně

  začátečník

  kapučíno

  rovnátka

  ocas

  legrace

 • Age of Empire III

  Posted on Srpen 30th, 2009 Garfieldarap No comments

  “Hlavním tématem Age of Empires 3 je objevování Nového světa, respektive amerického kontinentu. Tím je dopředu jasně dáno, že dění se už nevěnuje rannému či vrcholnému středověku, ale postoupilo dále k novověku a počátku moderních dějin. Pro někoho je to možná zklamání, pro jiné zase vítaná změna, která byla určitě na místě.”  Odkaz ke stažení této hry je tady:http://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-x-n-a-m-m/AGE%2BOF%2BEMPIRES%2BIII.htm

 • O Redman

  Posted on Srpen 30th, 2009 Garfieldarap No comments

  Narodil se v americkém Newarku. V roce 1992 vydal své první album s názvem Whut? Thee Album a byl časopisem The Source ohodnocen jako rapper roku. Veřejnosti se poté představil ve spolupráci s producentem E.Sermonem či rapperem Eminemem. Nejznámější však byla jeho koprodukce s dalším rapperem, Method Manem, se kterým natočil několik celosvětově známých hitů, které spolu vydali na albu Blackout!.

  Natočil i duet se zpěvačkou C.Aguilerou, Dirrty, a proslavil se i remixem písničky Get This Party Started zpěvačky Pink.

  Natočil i několik filmů, mezi ty nejznámější patří How High z roku 2001, kde hrál po boku svého hudebního parťáka Method Mana.

  rap
 • Garfield,Jon a pizza

  Posted on Srpen 28th, 2009 Garfieldarap No comments
  objednávka
  Pizza pro ně musí být něco extra..
  extra
  klíčky
  strop
  neupečená
 • T-pain

  Posted on Srpen 28th, 2009 Garfieldarap 1 comment

  T-PAIN.jpg t pain image by miss_loveable_444Faheem se narodil v Tallahassee  roku 1985 v muslimsky založené rodině. V deseti letech už pomýšlel na svou hudební kariéru, když si ze svého pokoje udělal nahrávající studio přes počítač.

  Svoje první začátky načal s raperskou skupinou Nappy Headz. Jejich mírné okály patřily k velmi úspěšním, a k jejich nejlepším písním patřily singly “Cotti” and “Fla Boyz”. Faheemovi to nestačilo a v roce 2002 začal svou sólovou kariéru pod jeho ještě tehdejším labelem Hard & B. Začalo se mu dařit a nahrál skladbu “Fucked Up”, což je předělaná skladba Akonova “Locked Up”. Ta měla velký ohlas a stala se v jeho regionu populární. Samotný Akon neváhal a začal rozšiřovat svou novou nahrávací společnost Konvict Music kam se právě T-Pain přidal a mohl rozšiřovat svůj talent.

  rap
 • Futurama

  Posted on Srpen 28th, 2009 Garfieldarap No comments

  Futurama je americký animovaný seriál, který vytvořili Matt Groening a David X. Cohen (autoři seriálu Simpsonovi). První čtyři produkční série vysílala televizní stanice Fox Network v letech1999 až 2003. V červnu 2006 televizní společnost Comedy Central potvrdila, že objednala dalších 16 epizod, které začala vysílat v průběhu roku 2008. Jedná se o 4 níže uvedené filmy, přičemž každý je rozdělen na 4 epizody. 10. června 2009 společnost Comedy Centraloznámila, že uzavřela dohodu na výrobu dalších 26 nových dílů seriálu, které se budou vysílat od poloviny roku 2010.

  První Futurama film, nazvaný Bender’s Big Score, byl vydán 27. listopadu 2007 pouze naDVD. Druhý film Futurama: The Beast with a Billion Backs byl vydán 24. června 2008 a další filmy Futurama: Bender’s Game (vydán 3. listopadu 2008) a Futurama: Into the Wild Green Yonder (24. února 2009) pravidelně následovaly.

 • Garfield a koblížky

  Posted on Srpen 23rd, 2009 Garfieldarap No comments
  donut
  deprese
  jon
  omezení
  bez koblih